Jak pozbyć się tego ciała obcego z odbytu?

Witam, ma naprawdę niepokojacy problem kolega dla zartu włożył mi ciało obce do odbytu. Próbowałem je usunąć naturalnie lecz bezskutecznie. Kał na szczęście wyszedł bez większego problemu dlatego przynajmniej nie ma zaparacia lecz ciało obce nadal tam zostało. Co mam robić czy jak udam sie na SOR to czy będę musiał kogoś o tym powiadomić? Ponieważ jest to dla mnie bardzo wstydliwe.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT 5 miesięcy temu

Jeżeli zgłosi się Pan do szpitala bądź poradni to z całą pewnością będzie Pan musiał uzasadnić powód swojej obecności. Wymaga Pan konsultacji chirurgicznej.