Jak pozbyć się wszy u dzieci?

Dobrywieczór.Mam takie pytanie mam 4 dzieci córka z przedszkola przynosi mi wszy i gnidy.Robiłam kilka krotnie kuracje.Gnidy i wszy zdychają ale jedna córka nie chce da dobrze wyczesać,czymoże być powód nawracania wszy i gnid bo dobrze nie są wyczesane?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze może być konieczne leczenie calej rodzinny. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego