Jak radzić sobie z brakiem partnerki?

Jestem mężczyzną, który nie ma szans na znalezienie partnerki. Między innymi przez niski status społeczny oraz nerwicę. Jednak nadal mam potrzeby seksualne i brak możliwości ich zaspokojenia sprawia mi psychiczną torturę. Czy istnieje jakiś sposób na ograniczenie a najlepiej całkowite zahamowanie popędu seksualnego?

Witam, oczywiście może Pan się uciec do tak drastycznego sposobu jak farmakologiczne zahamowanie popędu seksualnego i w tym celu należy się udać do lekarza ogólnego/seksuologa. Jednakże z dużym prawdopodobieństwem będą namawiać Pana jak i ja do podjęcia pracy nad samooceną, aby jednak znaleźć odpowiednią partnerkę. Wierzę, że istnieją kobiety, które cenią uczucia i wrażliwość i inne cechy osoby, a nie tylko zasób jej portfela. Proszę pomyśleć o stwarzaniu sytuacji, aby mógł Pan poznawać nowe osoby, aby mogły poznać Pana wartość jako człowieka (zapisać się na jakieś zajęcia sportowe czy inne, wiem, że są takie też nieodpłatne, trzeba tylko poszukać). Mówić znajomym, że szuka Pan partnerki, kto wie, co przyniesie los. Trzymam kciuki:)