Jak rozmawiać z mężczyzną o seksie

Jak rozmawiać z facetem na temat seksu żeby nie poczuł sie urażony

Dzień dobry. Myślę, że zależy od od poziomu wzajemnego zaufania i bliskości pomiędzy partnerami. Przede wszystkim należy unikać wzajemnego oskarżania. Warto zapytać partnera jak on czuje się w relacji seksualnej, czy jest zadowolony z życia seksualnego, czego wymaga od Pani, z kolei Pani będzie miała okazję wyrazić swoje potrzeby, obawy. Ważne aby cała rozmowa odbywała się w atmosferze wzajemnego zaufania i wsparcia. Pozdrawiam.