Jak sprawdzić, czy jestem uczulona na hennę?

Witam, bardzo długo farbuje wlosy i robie henne, ostatnio uczulila mnie henna rzęs - dostalam zapalenia spojowek. Od tego czasu robilam ją jeszcze kilka razy i nic sie nie działo. Dzis rozjasnialam włosy ale naczytalam sie w internecie o szkodliwym PPD i teraz sie boje ze cos mi sie stanie. Jak sprawdzić czy w takim wypadku jestem uczulona? Czytałam, że kobieta zmarła od farbowania włosów i nie ukrywam, że jestem przerażona.

zapraszam na Wigury 19 szpital sw rodziny poradnia alergologiczna.że skierowaniem z dopiskiem pilne. zrobimy testy na chemie oraz wziewne i pokarmowe i się dowiemy. śmiało pozdrawiam Tomasz grzelewski alergolog tel 608021224 lub sms jak nie odbieram.