Jak sprawdzić, jakiej jestem orientacji, bo nie mam pewności?

Witam, od jakiegoś czasu zacząłem się interesować mężczyznami, boję się, że już tak będę miał do końca życia, a tak naprawdę chciałbym mieć w przyszłości normalną rodzinę, ale cały czas czuję coś do mężczyzn. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Witam!
W przypadku problemu z określeniem swojej orientacji seksualnej oraz lęku, jaki może to wywoływać warto jest skonsultować się z seksuologiem lub psychologiem. Pomoc specjalisty może pozwolić Panu zajrzeć w głąb siebie i zrozumieć swoje zachowanie oraz zainteresowanie drugą płcią. Pisze Pan, że mężczyźni interesują Pana od jakiegoś czasu.
Możliwe, że jest to związane z wiekiem dojrzewania i fascynacją seksem i płcią. Zachęcam do kontaktu ze specjalistą.
Pozdrawiam