Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 9 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Podobają mi się dziewczyny, zatem mogę być lesbijką?

Witam. Niedawno zauważyłam, że podobają mi się i mężczyźni i kobiety, ale potrafiłabym być w związku tylko z tą drugą płcią. Czy jestem lesbijką?
ponad rok temu

Zgwałcenie prostytutki

Witam serdecznie, Nie wiem, ile masz lat, ale w pewnym wieku (podczas okresu dojrzewania) fascynacja swoją płcią jest zjawiskiem naturalnym. Napisałaś, że podobają Ci się zarówno kobiety jak i mężczyźni, ale potrafiłabyś być w związku tylko z kobietą. To niekoniecznie musi oznaczać, że jesteś lesbijką - może zostałaś skrzywdzona przez mężczyznę lub związki z nimi nie były udane - stąd takie przekonanie. Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Zbyt mało informacji, by cokolwiek mówić... Zwłaszcza, jak się coś tak istotnego zauważyło niedawno, jak wynika z postu... A tak w ogóle, to pierwiastek homoseksualny jest w każdym człowieku, u mężczyzn zwykle jest on bardziej stłumiony, niż u pań. Pozdrawiam.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy