Jak ulżyć sobie w bólu pleców bez tabletek?

proszę o poradą od wczoraj mam bardzo mocne bóle pleców -ból promieniuje aż do pośladków -przypuszczam że to zapalenie kłębuszków nerwowych -chciałabym skorzystać z kriokomory ale mam niedoczynność tarczycy. Czy mimo przeciwskazań mogę skorzystać z tej formy terapii. Ja ulżyć sobie w bólu bez tabletek

Witam serdecznie
Po pierwsze w przypadku niedoczynności tarczycy Krioterapia jest Bezwzględnym przeciwwskazaniem więc odradzam Pani skorzystania tego typu zabiegów. Po drugie proponuje konsultacje z lekarzem i sprawdzenie co jest przyczyną powstającego bólu, następnie po postawieniu diagnozy dobranie odpowiedniej rehabilitacji( ćwiczenia czasami wydaja się banalnym rozwiązaniem ale bardzo często przynoszą ulgę w bólu skuteczniej i zdrowiej jak środki farmakologiczne)
Pozdrawiam