Jak usunąć popękane naczynka na twarzy u 29-latki?

Witam mam popękane naczynka na twarzy i to szpeci .co mogę zrobić żeby to się wchlonelo ?lub jak wzmocnić skórę by więcej one się nie pojawiały i jak je usunąć?

Teleangiektazji na twarzy można skorygować serią laseroterapii, najlelpiej laserem Nd:Yag. Celem zapobiegania podobnym zmianom należy odpowiednio zmodyfikować pielęgnację domową, unikać gwałtownych zmian temperatur, stosować bezwzględną ochronę przeciwsłoneczną, niezależnie od pory dni i roku.

Dzień dobry, jeśli stan naczyń jest już zaawansowany to jesienią rekomenduje wykonać zabiegi laserowe, które zamkną naczynia a na codzień proszę stosować pielęgnację pod kątem skóry naczyniowej oraz wykluczenie/ograniczenie czynników sprzyjających pękniu naczyń. W obecnej sytuacji, gdy skóra już jest zaczerwienione i na skórze widoczne są pęknięte naczynia to niestety domowymi sposobami nie idą się Pani osiągnąć jakiego kolwiek efektu. Pielęgnacja domowa podtrzyma efektu zabiegu na dłużej i tym samym utrzyma skórę w dobrej kondycji.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczynska

Dzień dobry, problem rozszerzonych naczyń okolicy twarzy można zredukować przy pomocy odpowiednio dobranej laseroterapii. Terapię gabinetową należy uzupełnić odpowiednio dobraną pielęgnacją domową uwzględniającą kosmetyki do wrażliwej skóry naczyniowej. Bardzo istotne jest zabezpieczenia jej przed nadmierną utratą wody, jak również przed promieniowaniem UV. Warto szukać również składniki łagodzących, które będą działały kojąco na obecny problem. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.