Jak wrócić do byłego partnera?

Witam. Znałam mojego chłopaka pół roku. Po tym pół roku zostaliśmy parą, byliśmy razem pół tora miesiąca. Z dnia na dzień zmienił do mnie podejście i był oschły i obojętny. Dzięki niemu się zmieniłam jak to się mówi - byłam szarą myszką.. Zostawił mnie dlatego, że byłam nieśmiała, małomówna i wstydziłam się jego. Jednak walczyłam z tym i się to zmieniało. Chce teraz wrócić do niego ale on nie daje mi szansy.. Co radzicie?

Zaletą Waszej znajomości z całą pewnością jest przemiana jaką przeszłaś. Jest to niepodważalna zaleta Waszego związku i korzyść dla Ciebie, która prawdopodobnie zaprocentuje w późniejszym życiu. Może teraz czas znaleźć kogoś kto doceni to, jaka jesteś i zaakceptuje Cię nie oczekując kolejnych zmian?

Dzień dobry!

Niestety (albo na szczęście) nie jest możliwe zmuszenie do miłości i związku kogoś, kto tego nie chce. Rozumiem, że Pani pragnienie odbudowania związku jest ogromne, ale bez woli chłopaka nie jest to możliwe. Być może fakt, że to przy nim przeszła Pani swoją "metamorfozę" sprawia, że ma Pani wrażenie, że tylko przy tym mężczyźnie może Pani być szczęśliwa, - że jest on niezbędnym warunkiem utrzymania się pozytywnych zmian w Pani życie. Czy rzeczywiście tak musi być?

Pozdrawiam!