Jak wyleczyć i wzmocnić zęby?

Zniszczone zęby. Mam 20 lat i moje zeby są straszne . Krzywe z dziurami ciagle sie krusza dodatkowo mam jednego zęba na dziąśle a pod nim wypadł mi już ząb .Chciała bym coś z tym zrobić ale już nie wiem co .. chodziłam do dentysty ale straciłam dwa zeby i straszne zraziłam sie. Co mogę zrobić?

Dzień dobry,
niestety nie ma innen drogi, jak znaleźć zufanego dentystę i po kolei wyleczyć wszystkie zęby. Jeżeli zęby są w złym stanie, musi się Pani z tym pogodzić, że może nie wszystkie uda się utrzymać w jamie ustnej i trzeba będzie zastąpić je mostami bądź częściowymi protezami. Jeżeli nic Pani nie zrobi, niedługo może być Pani bezzębna. A to to jest jeszcze dużo za wcześnie. Życzę znalezienia lekarza, któremu Pani zaufa i powodzenia w leczeniu.