Jak wyleczyć oko z zeza?

Dzień dobry! Jako dziecko nosiłam okulary, ponieważ jedno oko (lewe) zezowało. Jednak do tej pory zdarza mnie się rzadko nieświadomie zezować do zewnątrz lewym okiem. Nie jest to zez stały. Czy zasłanianie oka prawego, dominującego pomoże mi w jakiś sposób wyleczyć lewe oko?

Szanowna Pani w tym wieku może być już za późno. Proszę skonsultować się z okulistą