Jak wyleczyć pokrzywkę?

witam mój syn miał 3 dni pokrzywke,2 dni potem ja ją miałam kiedy wezmę łyzkę leku zyrtek pomaga mi ale jak nie biore to mam to znowu juz w sumie ponad tydzien jak to wyleczyc czy to jest zarazliwe

Witam serdecznie. Należałoby ustalić co jest czynnikiem wywołującym objawy. Doraźnie oczywiście można zastosować wspomniane leczenie. Warto zgłosić się do alergologa.