Jak zmienić nastawienie moich rodziców?

Mam 19 lat i spory problem ze swoją seksualnością. Rodzice cały czas wmawiają mi , że miałam tylu łóżkowych partnerów , że zachowuję się jak prostytutka. Rzeczywistość jest taka . Wiele koleżanek mówi mi , że zazdrości mi urody i figury. Ja czuję do siebie obrzydzenie gdy jakiś chłopak się mną zainteresuje , przygląda mi się. Rodzice wpajają mi od kiedy zaczęłam dojrzewać że nadaję się tylko do tego , aby inni mieli uciechę z mojego ciała. Brzydzę się sobą. Ponad rok temu mogłam paść ofiarą gwałtu. Dowiedziała się o tym szkoła policja, szkolny psycholog wziął mnie na rozmowę. Rodzice uznali że dobrze mi tak i że sama sobie zasłużyłam na takie coś i że po co uciekałam , przecież lubię takie rzeczy. Dzwoniłam wtedy do brata żeby mnie ratował , zawiózł mnie do lekarza , bo byłam cała poobijana. Od niego usłyszałam jedynie , że mu się nie chce bo jedzie do dziewczyny a od rodziców że brat miał prawo jechać do dziewczyny a nie do mnie. Gdyby nie interwencja mojego kolegi w tej sprawie mogło by mnie już nie być. Mówiła to im policja , szkoła , psycholog. Nie obchodzi ich to. Nie mam doświadczenia w tych sprawach. Gdy miałam 13 lat mój brat w nerwach powiedział rodzicom że proponuję niedwuznaczne propozycje dla jego kolegów , ale te zachowanie było z zazdrości bo poświęcali mi trochę uwagi. Zwyczajnie rozmawiali ze mną , przy nim . Rodzicom nie da się nic przetłumaczyć. Niedługo jadę na studia i jestem nastawiona na codzienne telefony od mamy i awantury. Nie wiem co robić.

Witam, rozumiem że jest Pani trudno rozmawiać z rodzicami, odczuwa Pani problem związany ze swoją seksualnością, warto aby skorzystała Pani z pomocy psychologicznej. W trakcie konsultacji zastanowić się nad odpowiednią formą pomocy, jak poradzić sobie z tą sytuacją.
Pozdrawiam

Szanowna Pani,
wskazane jest dla Pani wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć problem i poradzić sobie z nim.
Pozdrawiam serdecznie