Jaka jest interpretacja wyniku badania histopatologicznego po operacji oponiaka głowy?

Witam, prosze o interpretację wyniku histop. Pacjentka po operacji oponiaka głowy (wiek: 70 lat) Badanie hist. - pat. Wynik makroskopowy Materiał w licznych, drobnych fragmentach o łącznej szer. 2,5cm. Tkanki barwy kremowej, ogniskowo brunatne. Wynik mikroskopowy Psammomatous meningioma, WHO G-I. EMA ( ) GFAP (-) wimentyna ( ) Ki67 poniżej 1%. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza prowadzącego i ustalenie odpowiedniej kontroli wynik przedstawia jeden z rodzajów opóźniają