Jaka jest przyczyna bólu po usunięciu zmiany na ręku?

W roku 97 miałam operację usunięcie zmiany na ręku od jakiegoś czasu ręka mnie boli i zauważyłam że jest spuchnięta i zdeformowana dodam ze choruje na nerwiako wluknowatosc.Jaka moze byc przyczyna bulu i do jakiego lekarza ufac sie po pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Może pani spróbować rozpocząć diagnostykę od konsultacji u chirurga ogólnego, a następnie lekarza onkologa (najlepiej jeśli byłby to pani lekarz prowadzący z przeszłości).