Jaki czas musi minąć od momentu wyrwania zęba do momentu wstawienia implantu?

Witam Planuje założenie implantu (tak doradzil chirurg że względu na zanik kości w zebie jedynce górnej). Aktualnie na jedynce jest korona. Ząb będzie trzeba usunąć i zrobić tanie zakupy augmentacje jaki czas musi minąć od momentu wyrwania zęba do momentu wstawienia implantu. Czy po wyrwaniu zęba przez ten okres trzeba chodzić z dziura? (jakoś nie wyobrażam sobie tego w pracy, przy kontakcie z klientem) proszę o pomoc

Lekarz z całą pewnością omówi z Panią całą procedurę usuwania zęba i jak będzie wyglądał proces implantacji.W okresie oczekiwania na stałe uzupełnienie będzie Pani miała uzupełnienie tymczasowe.