Jaki kupić materac dla dziecka?

Dzień dobry mam na imię Nina. Akutualnie mieszkam zagranica z mężem. Kupiliśmy na urlopie łóżeczko i materacyk dla naszego maluszka. Aktualnie jeszcze go nie ma na świecie ale wolimy już mieć parze podstawowych rzeczy dla niego. Mamy bardzo duży dylemat a propo materacyka. Jeste on z łusek gryki i kokosu. W internecie i od paru znajomych dowiedzieliśmy się ze jest on bardzo nie praktyczny ponieważ legną się w nim jakieś robaki . Boje się o dziecko . Chcemy z Państwa prosić o szczera opinie na temat tych materacy dla dzieci . Bardzo się boim i nie wiemy co robić . Bardzo proszę o szybka i dobra odpowiedz od Państwa. Ps. Najlepiej proszę odpisać na miela .z góry dziękujemy .

Najlepszym zalecanym materacem dla niemowląt są te wykonane z lateksu.