Jakie mogą być przyczyny problemów z wytryskiem?

Mam pytanie maz od kilku tygodni ma problem z wytryskiem ( poyrzebuje duzo czasu i czasem troche sie uda)jakie moga byc przyczyny i gdzie sie ma udac do lekarza

Dzień dobry!

Właściwym kierunkiem jest lekarz seksuolog. Aby domyślać się przyczyn, konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!