Jak skutecznie opóźnić wytrysk?

jak skutecznie opóźnić wytrysk mam 25 lat i szybko sie spuszczam

Dzień dobry!

Istotne, czy jest to wytrysk przedwczesny (wtedy leczenie opiera się zazwyczaj o farmakoterapię i psychoterapię), czy też czas trwania stosunku jest prawidłowy, a chce Pan go przedłużyć z innych powodów.
Konieczna jest większa ilość informacji i dłuższa rozmowa.
Zachęcam do lektury licznych artykułów na portalu oraz książek poradnikowych dot. seksualności - lub wizyty u seksuologa.

Pozdrawiam!