Jakim kremem bądź ćwiczeniami zlikwiduje niewielkie zmarszczki mimiczne wokół oczu?

Witam, jakim kremem bądź cwiczeniami zlikwiduje niewielkie zmarszczki mimiczne wokół oczu. Mam 21 lat

Zmarszczki mimiczne są spowodowane pracą mieśni. Jeśli chciałaby Pani opóźnić ich stosowanie metodami "domowymi" najlepszy wyjściem byłoby się nie uśmiechać , jest to jednak mało realne. Kremy nawilżające, ujędrniające, wpływają na kondycję skóry ale nie zmienia pracy mięśni. Jeśli w przyszłości "kurze łapki" bardzo będą Pani dokuczać polecam zabieg z niewielka ilością botoxu. Mięsień ulegnie relaksacji, a pogłębianie się zmarszczek mimicznych zostanie powstrzymane na okres ok. 6 miesięcy. Po tym czasie mozna zabieg bezpiecznie powtórzyć.