Krostki i swędzący rumień u kobiety w ciąży

Od kilku lat mam problem pojawiają się na skórze krostki z czego powstaje mały rumień, czasem rośnie rozlewa się oczywiście swędzi, pojawiają się kilka razy w roku w tym samym czasie takie odnoszę wrażenie, byłam kiedyś u lekarza dostałam antybiotyki i davercin, teraz mam te same objawy boje się gdyż spodziewam się dzidziusia, miałam małe jak widział je mój ginekolog i stwierdził ze nie zagrażają dziecku. Ale strach został, nikt mi nie powiedział co to jest
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym aby udała się Pani do dermatologa. Warto aby zmiany zobaczył lekarz podczas bezpośredniego badania.