Krwawienie i przezroczysty śluz po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych Vibin

witam,biore tabletki antykoncepcyjne vibin,czwartego dnia po skonczeniu opakowania wystąpiło u mnie niewielkie krwawienie z odstawienia, natomiast piątego dnia zaobserwowalam przezroczysty ciagnacy się sluz i bardzo mala ilosc krwi. Bardzo się obawiam że to objaw owulacji, dodam ze to bylo moje 3 opakowanie, a poprzedniejsze krwawienia byly normalne. Bardzo prosze o szybka odpowiedz, i co mam zrobić?czy jest mozliwosc ciazy przy regularnym wspolzyciu?
ponad rok temu

Dr med. Leszek Włodarczyk