Krwisto-żółty płyn z rany po usuwaniu szwów

Dzień dobry.Po 11 dniach od zabiegu miałam usuniete szwy na brzuchu.tego samego dnia wieczorem rozeszły się i wypływał z ranki krwisto żółty płyn.dostałam od chirurga antybiotyk i naklejono mi stripy jednak nie wiem jak długo mam je nosić. Proszę też o informację czy mogę przykleić sama nowe czyste paski? Jak dezynfekować rankę? prysnęłam środkiem dezynfekującym ale zauważyłam, że paski się odklejają.Dziękuję za odpowiedź.

Jaki zabieg??? Jakiej wielkości rana??? Bez badania osobistego Pani nic nie jestem w stanie odpowiedzieć! Nowe paski stripów może Pani zawsze przykleić zbliżając jedną ręką brzegi rany , a drugą naklejając w poprzek nowe stripy , ale na suchą skórę bo inaczej rzeczywiście odkleją się. NAJWAŻNIEJSZA JEST JEDNAK WIZYTA U CHIRURGA OPERUJĄCEGO!!! zż