Kształt penisa a stosunek seksualny z kobietą

Moj problem jest taki ze mam penisa w ksztalcie banana ; i niewiem czy nie bedzie mi bananowaty ksztalt przeszkadzal podczas stosunku;( A czy bananowaty ksztalt powoduje szybszy wytrysk ? I co powie dziewczyna jak zobaczy takiego penisa

Dzień dobry.

Rzadko się zdarza by penis był idealnie prosty. Częściej natomiast bywa skrzywiony w bok/w górę/w dół i skrzywienia te nie przeszkadzają zwykle we współżyciu, ponieważ penis jest elastyczny i potrafi dostosować się do pochwy. Na pewno też wspomniany "bananowaty" kształt nie wywoła przedwczesnego wytrysku, który pojawia się z innych przyczyn niż kształt czy rozmiar penisa. Nie potrafię, niestety, odnieść się do pytania na temat oceny wyglądu Pańskiego narządu przez potencjalną partnerkę.
W przypadku utrzymywania się Pańskich wątpliwości, sugerowałbym konsultację u urologa, któremu mógłby Pan przedstawić swój problem, pokazując np. zdjęcie swojego "bananowatego" członka podczas wzwodu.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Penisy większości mężczyzn nie są idealnie proste. Nie musi to stanowić żadnego problemu we współżyciu.
Zazwyczaj nie ma też wpływu na wytrysk przedwczesny.

Pozdrawiam!