Leczenie nagłych skoków ciśnienia i wysokiego pulsu

Witam serdecznie Od ponad pół roku mam znaczne skoki ciśnienia, wysoki puls, ponadto towarzyszą temu zimne poty. Proszę o poradę do jakiego wybrać się specjalisty. Pozdrawiam Lucyna

Marta Mielniczuk

Przede wszystkim powinna Pani wybrać się na wizytę do lekarza POZ, lekarz po zebraniu dokładnego wywiadu, przeprowadzeniu badania i ew. zleceniu badań dodatkowych zadecyduje, czy i gdzie kierować Panią dalej.