Leczenie urojeń u partnera

mąż od ok 2 lat ma róążnego rodzju urjenie tj jak o czyms pomysli co niemiało miejsca to po pewnym czasie jest przekonany że tak było keczyy sie u neurploga bierze doxepin i clarinton ale nic niepomaga a jest coraz gorzej ciagle wzywa na nas policje ciagle mu coś niby kradniemy a sam jak tylko może wywozi wszystko z domu bo niby mu zginie co można ztym zrobić gdzie go leczyć

Witam. Mąż powinien znaleźć się na odziale psychiatrycznym aby można było dobrze mu pomóc, trafnie zdiagnozować.
Magdalena Brabec

Witam
Proszę skorzystać z pomocy lekarza psychiatry. Jeśli leczenie ambulatoryjne nie przyniesie dobrych rezultatów- zaburzenia urojeniowe będą się nadal utrzymywały- lekarz prawdopodobnie zasugeruje leczenie szpitalne.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak