Leczona nerwica natręctw u 15-latki

Moja córka cierpi na nerwice natręctw ,bierze leki raz jest troszkę lepiej potem znowu masakrycznie ,ma 15 lat ,leczy się od 8 roku życia .Miała robione eeg.,jakie badania powinna miec jeszcze zrobione ,bo nic nie pomaga ,ani psychoterapi ,ani poznawczo biochewioralna jak mogę jej pomóc.Urodziła się ze skalą 10 pkt.wcześniej się rozwijała niż inne dzieci ale od urodzenia nie sypiała ,nawet szmer kartki ,czy szczelenie kosci w kolanie jak ktos przechodzł potrafiło ja obudzić

Zachęcam Panią do wizyty i konsultacji ze specjalistą.

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Dzień dobry.
W terapii zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych zalecane jest stosowanie farmakoterapii oraz psychoterapii. W ramach uzupełnienia leczenia i zintensyfikowania jego efektów można włączyć inne metody terapeutyczne np. Neurofeedback. Warto poszukać dobrego terapeuty w Krakowie. Pozdrawiam.