Leukoplakia sromu, zaburzenia tkanki łącznej u 6-letniego dziecka

U mojej 6 letniej córki wykryto leukoplakie sromu ,ma zaburzenia tkanki łącznej i jest pod stała opieka wielu specjalistów poniewaz ma podejrzenie nerwiakowłókniakowatości typ 1. Czy w jej wypadku leukoplakia jest bardzo grożna ? Nadmienia również ze skore ma marmurkowa jasna karnacje malformacje naczyniowa rozległa na nodze . Prosze o pomoc

Jakiej pomocy oczekuje Pani ode mnie ??? NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Pisze Pani , że dziecko jest pod stałą opieką wielu specjalistów. Ja dziecka nie badałem , jak więc mogę cokolwiek powiedzieć? Proszę pozostawać pod opieką specjalistów , zż