Interpretacja wyników i bioptat złożony z tkanki łącznej

Prosze o interpretacje wyników? Bioptat złozony z elementów tkanki tłuszczowej,łącznej i niewielkiej ilości białkowego tła komórek nabłonka gruczołowego nie ma

Witam serdecznie.
Szkoda że nie pisze Pani/Pan z jakiego miejsca pobierana była biopsja. W badaniu uwidoczniono prawidłowe komórki tkanki tłuszczowej i łącznej, nie znaleziono śladów zmian złośliwych. Wynik należy skonsultować jednak z lekarzem który zlecił badanie.