Masturbacja a pojawianie się krwawienia

Witam, czy to normalne że podczas masturbacji wibratorem dochodzi do krwawienia? Nie jestem dziewicą i mam za sobą poród 3 lata temu nigdy podczas stosunku tego nie miałam ani przy masturbacji.. będę wdzięczna za odpowiedź

Dzień dobry.

Możliwe, że masturbuje się Pani zbyt agresywnie, stąd pojawiające się krwawienie. Tak czy inaczej, opisany problem najlepiej skonsultować z ginekologiem.

Pozdrawiam.