Miesiączka od trzech tygodni 3 miesiące po porodzie

Witam. Jestem niecałe 3 miesiące po porodzie, przyjmuje antykoncepcje w zastrzykach (Depo-Provera) 11 października dostałam pierwszej miesiączki i trwa do tej pory, to już prawie 3 tygodnie. Czy to normalne? Czy muszę się z tym zgłosić do lekarza? Dodam ze miesiączka jest dość obfita i nie wiem czy to może przez zastrzyki czy tak jest po porodzie. Pozdrawiam.

Ja wolę swoim pacjentkom dawać tabletki np.Cerazette,po których nie ma takich niespodzianek.
Jeśli krwawienie jest takie jak miesiączka to trzeba skontaktować sie z lekarzem.