Mieszane uczucia do żony, która zdradza

witam mam taki problem mamy czwórke dzieci żona mnie zdradza nie radze sobie z tym raz jo kocham a raz nie nawidze prosze o pomoc

Nie musi Pan takigo stanu rzeczy akceptować. Trudno również wymagać od siebie stoickiej postawy wobec takich okoliczności. Zachęcam do poważnej rozmowy z żoną o przyszłości Waszego związku oraz podjęcia wzajemnych ustaleń.

Witam,
to normalne, że pojawiają się takie uczucia w sytuacji zdrady. Proszę szczerze porozmawiać z żoną i wspólnie oszukać rozwiązania obecnej sytuacji. Mogą Państwo spróbować rozpocząć terapię dla par, jeżeli chcieliby Państwo ratować małżeństwo. Może Pan również skorzystać z indywidualnej terapii, gdzie otrzyma Pan wsparcie.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl