Mikroskopowa ocena rozmazu krwi

Witam. Z powodu miejscowego piekącego bólu ręki bezpośrednio pod skórą przy dotyku utrzymującego się 3 miesiące, robiłem morfologię. Prosił bym o ocenę badań (rozmaz mikroskopowy jest poza normą) Mikroskopowa ocena rozmazu krwi (C32) Segmenty - 49,0 % Eozynofile - 5,0 % Monocyty - 9,0 % Limfocyty - 37,0 % Leukocyty 7,1 K/μl Erytrocyty 5,28 M/μl Hemoglobina 16,1 g/dl Hematokryt 47,2 % MCV 89,0 fl MCH 30,4 pg MCHC 34,0 g/dl RDW 13,5 % Płytki krwi 220 K/μl PCT 0,23 % PDW 19,3 fl

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik morfologii jest prawidłowy - nie ma powodów do niepokoju.