Mocne bóle po zakładaniu trutki na zęba

Witam, Niespełna dwa dni temu miałem zakładaną trutkę na siódemkę , miało to miejsce około godziny 21:00. Rano wstałem bez bólu za 3 -4 godziny zaczął mi dokuczać mocny ból, nagle jak ręką odjął przestało i wróciło wieczorem z dwukrotną siłą , około 22 położyłem się spać o 3:00 w nocy obudził mnie znów ten tępy ból, ale około 5:00 ustąpił sam i miałem spokój do 13:00 i teraz znowu zaczyna atakować. To jest normalna reakcja na trucie nerwu czy najlepiej udać się do lekarza w tej sprawie ?

Ja bym się nie narażał na takie doznania i udał się na wizytę kontrolną. Nerwy usuwa się w znieczuleniu na pierwszej wizycie. Bóle mogą się pojawiać jak u Pana. Jeśli trwają dłużej niż trzy dni to lepiej udać się na wizytę.