Mocny kaszel u 2,5-letniego dziecka

witam, mam 2,5 letnie dziecko. kaszle bardzo mocno, ten kaszel jest rózny, w nocy napadowy, rano trochę mokry ale nie może odkrztusić. raz już zwymiotował bo atak zaczął się po kolacji. antybiotyk już 2 nbierze, wyniki morf bdb, rtg płuc nic nie wykazało, chlorki w pocie miał badane a w zeszłym roku jak sytuacja była taka sama miał badanie krztuścia i też nic. nie wiemy co robić. noe mogę patrzeć jak w nocy kaszle, ąz krzyczy tak jakby chciał wypchać ten kaszel na siłe.pulmicort stosujemy.pomocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi spodziewanych efektów to konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Specjalista na podstawie aktualnego obrazu klinicznego dobierze terapię mającą na celu złagodzenie dolegliwości.