Częsty kaszel suchy i odrywający u dziecka

Proszę pomóżcie! jakie badanie zrobić dziecku które dość często kaszle, kaszel suchy lu mokry odrywający. W kwietniu przebyła zapalenie oskrzeli, mniej więcej w tym samym okresie stwierdzono alergię na kurz i roztocza, i kilku lekarzy ją badało i mówią że osłuchowo czysto, ale ona nadal kaszle, wiąże to z przebytym zapaleniem oskrzeli, Jakie mam jej zrobić badania?? Proszę pomóżcie! pokierujcie mnie, gdzie się udać i co robić:(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u pulmonologa dziecięcego. Po zbadaniu specjalista zleci odpowiednie badania dodatkowe.