Możliwość stosowania nafty kosmetycznej przy astmie oskrzelowej

Dzień dobry,moja mama ma 64 lata,od kilkunastu lat choruje na astmę oskrzelową i chciałam zapytac czy mama może stosować naftę kosmetyczną,czy jest bezpieczna i czy nie będzie mama miała gorszych duszności,dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie jest uczulona to nic nie powinno się dziać. Przy jakichkolwiek objawach Proszę koniecznie udać się do lekarza.