Na co może wskazywać wygląd stolca 2-latki?

witam moja corka 2l miala wkupce owsika wszyscy dostalismy ta letke na odrabaczanie. od mometu ujawnienia pasozyta nastepna kupka byla po 4 dniach...w tymzebyla jakby piasek zbity z czarnymi kropkami a dzis na drugi dzien byly one wielkosci malych ziarenek slonecznika bananow ani maku nie jadla czy w tensposob wychodza" robaki te martwe?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u pediatry jeśli objawy powyższe są nadal