Na czym polega korekta wypełnienia zębów?

Witam. Jestem po wymianie wypełnienia w górnych jedynkach. Niestety wypełnienia są dosyć widoczne. Widać wyraźną granicę między zebem a plombą. Za parę dni mam kolejną wizytę u mojego dentysty. Czy mogę poprosić go o korektę? Z czym się to wiąże?

Dzień dobry,
można oczywiście zrobić korektę zewnętrznej ostatniej warstwy wypełnienia, prawdopodobnie nie będzie to wymagało usuwania całości wypełnienia.

pozdrawiam zdrowo :-)
lek.stom. Grzegorz Gdula