Nałożenie licówek a bolesność zębów

Witam 3 dni temu założyłam sobie na 4 dolne zęby licówki pełnoceramiczne, niestety od tamtej pory zęby bardzo balą mnie na nagryzanie oraz jak je dotykam, jest to ból bardzo mocny i uciążliwy jakby ktoś mocno żyletkami jeździł mi po zębach w trakcie dotykania i nagryzania same z siebie nie bolą. Byłam z tym problemem u swojego lekarza lecz dowiedziałam ze to normalne i ze z czasem minie. Czy to prawda ze ten ból minie czy z zębami jest coś nie tak ? Proszę o pomoc.

Witam,
Po założeniu licówek lub koron ząb nie powinien boleć. Zwłaszcza na nagryzanie. W pierwszym dniu po cementowaniu dopuszczalna jest nadwrażliwość lub nawet lekki ból dziąsła , ale następnego dnia powinno się już wszystko wyciszyć.
Proszę udać się ponownie do lekarza i powiedzieć o swoich dolegliwościach . Prawdopodobnie konieczna będzie niewielka korekta i wszystko będzie dobrze.
Pozdrawiam,
Łukasz Wojszwiłło