Naraya Plus przy zdiagnozowanym PCOS

Witam. Ginekolog zdiagnozował u mnie PCOS, przepisał tabletki Naraya Plus. Dziś przyjmę 7 tabletkę z pierwszego opakowania. Szybko zauważyłam ewentualne skutki uboczne terapii - płaczliwość, bardzo bolące i nagle ogromne piersi, krostki na linii szyja-żuchwa. Kiedy można stwierdzić że tabletki są źle dobrane? czy powinnam już je zmienić czy jest szansa że to się unormuje? Choć nie wiem jak miałby się zmniejszyć biust, co przy wzroście 158 cm wygląda karykaturalnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.