Nieczynna lewa półkula i paraliż prawostronny

Mój mąż jest po udarze mózgu ma nieczynna lewa półkula a jest sparaliżowany prawostronnie W dniu 7.10.2014 spadł z wózka na wózku zostawiła go rehabilitantantka Ja weszłam na moment jak sadzali męża na wózek nie wiem czy on się odpiął czy spadł razem z wózkiem nikt mnie nie chce powiedzieć Mąż ma stłuczone kolano spuchnięte i ranę na chorej ręce 8-10 cm Jakie badania powinien lekarz wykonać wykonać Lekarze w Domu Opieki to bagatelizuja

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji wskazane jest wykonanie RTG stawu. Jeżeli jednak nie ma ograniczeń ruchomości nie jest to bezwzględnie konieczne.