Niepełne wypróżniania i uczucie parcia

Witam. Mam problem z jelitami. Dokładnie mówiąc występują u mnie niepełne wyproznienia. Idę raz do łazienki, wydaje mi się już ok wszystko. A po paru minutach znów muszę ale nie mogę już nic zrobić. Cały czas czuje parcie ale okazuje się że tylko trochę że mnie wyszło (małe kuleczki). Podczas stresu mam takie parcie że najchętniej od razu poszlabym do toalety ale nie zawsze jest to możliwe i wtedy jeszcze bardziej się stresuje i ledwo wytrzymuje do chwili gdzie mogę już skorzystać z toalety.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.