Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieprzyjemny posmak w ustach podczas antybiotykoterapii

Jestem obecnie podczas terapii antybiotykowej (lek nazywa się Klarmin), po dwóch dniach stosowania odczuwam nieprzyjemny (lekowy) posmak w ustach. Dodatkowo mam przepisany lek przeciwzapalny tabletki na zatoki i tabletki rozrzedzające wydzielinę dróg oddechowych. Profilaktycznie 2 razy dziennie zażywam tabletki osłonowe. Informuje również, iż dwa tygodnie temu także przechodziłam kuracje antybiotykowa. Spis leków: - Klarmin 500mg -ACC 600mg - Sudafet tabletki 60 mg - Apo-Napro 500mg - Sinupred
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Jak ustrzec się przed infekcją?

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy