Nieprzyjemny zapach okolic intymnych a wyleczona grzybica penisa

Dlaczego myję się co dziennie wieczorem a zawsze nikt tego nie czuje a ja czuję ten zapach z jąder tak jak by nie były myte parę dni po umyciu nic a rano idę do Pracy to czuć taki dziwny zapach jak można zapobiec temu zapachowi ? kiedyś miałem grzybicę na jądrach ale wyleczyłem lekarz mi przepisał maści .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż zapach ten związany jest z potem. Można wypróbować antyperspirant stosowany normalnie pod pachy.

Witam, może niech Pan spróbuje myć swoje genitalia tak jak nakazują to wymogi higieny - co najmniej dwa razy dziennie - rano, przed wyjściem do pracy i wieczorem - przed udaniem sie na spoczynek. Jeśli przypadłość ta jest związana z ostrym zapachem Pańskiego potu to polecam jakiś łagodny, niespirytusowy dezodorant. Warto też poczytać o tzw. feromonach... Pozdrawiam RH