Nieregularność okresów po porodzie

Nie karmilam i nie karmie piersia. Po porodzie mialam trzy regularne okresy/miesiaczki na czwarty czekam z opoznieniem trzeci tydzien i nic. Testy negatywne powtarzane wiec w ciazy nie jestem. Czasem bol to prawego to lewego jajnika. Czy nieregularnosc w moim przypadku jest mozliwa czy nalezy niezwlocznie zglosic sie do ginekologa?

Witam
Przyczyn spóźniającej się miesiączki może być wiele.
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego.
Aby ustalić przyczynę opóźnienia miesiączki. należy skonsultować
się z lekarzem ginekologiem.
Pozdrawiam serdecznie