Nocne polucje u dorosłego mężczyzny

Czy w wieku 29 lat można mieć polucje nocne? Jeśli tak to jaka musi być abstynencja seksualna i bez masturbowania się?

Dzień dobry.

Nocne polucje zdarzać się mogą właściwie w każdym wieku. Uzależnione są zarówno od abstynencji seksualnej, jak i od indywidualnego libido mężczyzny. Mówiąc inaczej - nie ma żadnych wskaźników, którymi można byłoby zmierzyć "prawidłowość" występowania nocnych wytrysków.

Pozdrawiam.