Nowa metoda krioablacji przy migotaniu przedsionków

Witam serdecznie Moja mama cierpi na chorobę migotania przedsionków, czytałam o nowej metodzie krioablacji. w związku z czym chciałabym zapytać gdzie ewentualnie mogłybyśmy zgłosić się z mamą na konsultacje w tejże sprawie. W przypadku mamy odchyleie zastawki mitralnej wynosi 11mm, czy taka osoba mogłaby kwalifikować się na zabieg krioablacji? dziękuję Pozdrawiam Aleksandra

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pierwsza operacja krioablacji w Polsce została wykonana w Klinice Kardiologii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy. Placówka znajduje się w Pani miejscu zamieszkania więc proszę zasięgnąć tam informacji.