O czym świadczy ciągłe zapalenie gardła przy Hashimoto?

Witam.Bardzo proszę o interpretacje morfologi krwi.Wszystkie parametry sa w normie oprócz Pdw( 17,1 norma 6-12) MPV ( 12.3 norma 8-12) P-LCR ( 40,9 norma 6-24) liczba limfocytow (3.71G/l norma 1.40-3.70) liczba monocytow (0,94G/l norma 0.24-0,80) procentowy wskaznik jest ok dodam ze choruje na hashimoto i ciagle mam zapalenie gardla, choruje na luszczyce i mam problemy jelitowe niezdiagnozowane ciagle luzne stolce od 2 lat czy te wyniki sa niepokojace tzn czy moga swiadczyc o nowotworze krwi ?

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Dzień dobry,
czy wykonywałą Pani badanie flory bakteryjnej jelit? Czy jest Pani pod opieką dietetyka ? w chorobach z autoagresji styl życia i sposób odżywiania ma fundamanetalne znaczenie.
Polecam konsultację z dietetykiem i lekarzem.
pozdrawaim